В селищі проведено суботник

   Напередодні Великоднього свята - Воскресіння Христа селищною радою було ініційовано загальноселищний суботник.

Приємно відзначити те, що до приведення території Чорнобаю в належний вигляд, після зимового періоду, долучилися майже всі його жителі. Протягом 4-6 квітня 2018 року можна було спостерігати, як працівники установ, підприємств та організацій селища, власники приватних домоволодінь, приватні підприємці приймали активну участь в прибиранні своїх територій.

В рамках цих заходів проведено очищення територій від сухого гілля, сміття та минулорічного листя. Прибирання продовжується і зараз.

  «Дуже добре, що всі небайдужі жителі нашого селища гуртом долучилися до прибирання. Напередодні Великодня наш Чорнобай став красивішим і значно чистішим. Я вдячна кожному, хто прагне для того, щоб селище було кращим!», - зазначила Алла Мірошниченко. Вона впевнена, якщо кожен житель громади долучиться до цієї справи, то Чорнобай в цілому буде виглядати привабливо.

  На цьому роботи з благоустрою не завершено. До травневих свят планується проведення кількох таких суботників по селищу: посадка квітів, нових дерев та кущів, побілка дерев та бордюрів.

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *