Чорнобаївська громада

Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання в с. Богодухівка та в с. Бакаєве.

Дата: 01.04.2021 12:27

ЧОРНОБАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

01.04.2021                                                                                                  №37

Про затвердження тарифів на послуги

з  централізованого водопостачання

в с. Богодухівка та в с. Бакаєве.

Відпорвідно до статей 28, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.3,4 ст. 10, ст.23 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, цін, тарифів», розглянувши лист комунального підприємства «Виробниче управління житлово-комунального господарства» від 10 березня 2021 року № 28,  виконавчий комітет Чорнобаївської селищної ради В И Р І Ш И В:

1. Затвердити   тарифи на послуги з централізованого водопостачання, які надаються для населення сіл Богодухівка та Бакаєве комунальним підприємством «Виробниче управління житлово-комунального господарства» згідно з додатком.

2. Директору комунального підприємства «Виробниче управління житлово-комунального господарства» Чубі Р. В. забезпечити безумовне  виконання цього рішення.

3. Сектору організаційно-інформаційної роботи апарату селищної ради повідомити споживачів через засоби масової інформації про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, розміститивши відповідну інформацію на офіційному веб-сайті Чорнобаївської селищної ради.

4.Тариф вступає в дію з 16 квітня 2021 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенова В. Ю. та відділ житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля і земельних відносин Чорнобаївської селищної ради.

Селищний голова                                                 Сергій ЛЮБИВИЙ