Про здійснення торгівлі при проведенні святкових заходів на території Чорнобаївської громади

Дата: 24.06.2021 12:02

Чорнобаївська селищна рада звертається до всіх, хто бажає здійснювати торгівлю при проведенні святкових заходів на території Чорнобаївської громади (Всеукраїнське свято ім. Ів. Піддубного, свято Івана Купала та ін.).

З метою координованої та взаємоузгодженої торгівлі при проведенні святкових заходів на території громади, просимо всіх бажаючих заздалегідь звертатися до сектору економіки та інвестицій Чорнобаївської селищної ради (вул. Центральна,154, 2-ий поверх, тел. 2-28-02).

Оргкомітет