Велике прибирання триває

   До суботника, ініційованого Чорнобаївською селищною радою, по наведенню благоустрою на кладовищах селища долучилися працівники всіх бюджетних установ та організацій, приватні підприємці та небайдужі мешканці громади.

  «Селище помалу оговтується після зими, відразу видно не марні старання кожного, хто долучився до прибирання, адже роботи зроблено чимало. Я вдячна всім, хто не залишився осторонь та допоміг привести великі території до ладу. Особлива подяка Чорнобаївській районній державній адміністрації, депутатам районної та селищної ради за ініціативність та вдало проведену роботу», - поінформувала селищний голова Алла Мірошниченко.

   За останні декілька днів було прибрано всі кладовища, в’їзд до селища та окремі занедбані межі.  Такий невеликий, на перший погляд, захід є дуже важливим для навколишнього середовища та санітарного стану Чорнобаю, адже за цей короткий проміжок часу було розчищено великі чагарники, прибрано купи минулорічного листя, гілля та побутового сміття, побілено дерева. На центральних вулицях, провулках та в’їздах стало значно затишніше та чистіше. Силами громади Чорнобай оживає, маємо надію на те, що така ситуація буде продовжуватися і надалі.

   Селищна рада закликає кожного свідомого жителя подбати про чистоту не тільки власного домоволодіння, але і прилеглої до нього території. Сортуйте сміття згідно з новими правилами, викидайте його в спеціально відведені для цього місця та навчайте своїх дітей культурної поведінки. Адже ми самі творці свого добробуту.

   Роботи по благоустрою продовжуватимуться, на цьому робота не закінчується. 

   До зустрічі на наступних заходах селища по наведенню благоустрою!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *