Селищний голова - Мірошниченко Алла Олексіївна

БІОГРАФІЯ

Мірошниченко Алла Олексіївна народилася 7 вересня 1972 року в смт Чорнобай, Черкаської області, українка. В 1989 році закінчила Чорнобаївську ЗОШ № 1 зі срібною медаллю.

В 1989 році вступила до Київського Державного педагогічного інституту ім. М. Драгоманова за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». В 1993 році закінчила навчання з червоним дипломом. По закінченню працювала вихователем групи продовженого дня в Чорнобаївській ЗОШ № 1.

Після відпустки по догляду за дитиною, з 2001 року почала займатися підприємницькою діяльністю.

З 2005 року – член партії ВО «Батьківщина».

В 2006 році була обрана депутатом селищної ради.

З 2006 року працювала на посаді керуючого справами виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради.

В 2009 році закінчила Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара за спеціальністю «Магістр державної служби».

В 2010 році обрана депутатом селищної ради VI скликання.

З 2013 року, після перемоги на позачергових виборах і по даний час працюю на посаді Чорнобаївського селищного голови.

Одружена: чоловік – Мірошниченко Володимир Анатолійович, 1972 року народження, приватний підприємець, син – Мірошниченко Андрій Володимирович, 1994 року народження, студент 5-го курсу Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, син – Мірошниченко Артем Володимирович, 2003 року народження, учень 7 - го класу Чорнобаївської гімназії.

Проживаю за адресою: смт Чорнобай, вул. Леніна, 119, кв. 1. Контактний телефон 0673852312.

Не маю судимості, до кримінальної відповідальності не притягувалася.