Чорнобаївська громада

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Особливості роботи Черкаської обласної служби зайнятості в період карантинних обмежень

Особливості реєстрації та отримання допомоги по безробіттю для осіб з інвалідністю

Чи утримуються внески з виплати допомоги по безробіттю?

Які умови призначення допомоги по безробіттю для вивільнюваних осіб

Обираймо легальну зайнятість !

На жаль, сьогодні трапляються випадки, коли роботодавці не укладають з працівниками трудові договора, тобто використовують «тіньову зайнятість». Метою таких порушень законодавства є намагання «зекономити» на сплаті податків і зборів. Часто працівники, не задумуючись та не усвідомлюючи наслідків, погоджуються на такі умови.

14:10 20.07.2021

Школярка із Чорнобаївщини, яка дослідила молодіжне безробіття здобула I місце серед дослідницьких проєктів Малої академії наук України

Фахівці Чорнобаївської районної служби зайнятості завжди раді сприяти учнівській молоді в усіх починаннях. Дуже приємно, що сучасна молодь цікавиться діяльністю, послугами служби зайнятості, регіональним ринком праці та досліджує чинники, що сприятимуть зменшенню безробіття.

14:08 20.07.2021

Інтенсив з питань запобігання корупції для працівників регіональних центрів зайнятості

З метою виконання Плану заходів щодо запобігання проявам корупції у службі зайнятості на 2021 рік, сектор з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби зайнятості організував онлайн навчання для регіональних центрів зайнятості.

14:07 20.07.2021

Відновлено роботу онлайн-платформи з профорієнтації «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» - нові можливості для охочих пройти тестування

Служба зайнятості відновила онлайн-профорієнтацію за допомогою спеціального сервісу веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

14:06 20.07.2021

Яку зарплату має платити роботодавець, якщо бере на роботу іноземця?

Відповідно до частини третьої статті 421 Закону України „Про зайнятість населення” роботодавець може отримати дозвіл на застосування праці іноземця в центрі зайнятості, за умови виплати заробітної плати у розмірі не менш як:

12:22 25.05.2021