СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Осучаснено перелік професій — тепер на ринку праці з’явились 42 нові професії

Осучаснено перелік професій — тепер на ринку праці з’явились 42 нові професії. Відповідні зміни в Класифікаторі професій стосуються, зокрема ІТ, охорони здоров’я, соціальної та фінансової сфер.

12:14 27.02.2024

Отримання компенсації за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю онлайн від служби зайнятості

Уряд продовжує працювати над стимулюванням створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю. Однією з таких програм є надання роботодавцям компенсації витрат за облаштування робочого місця для осіб з інвалідністю, яка почала діяти з серпня минулого року. Відповідно до її умов, роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочого місця за працевлаштованих  людей з 1 групою інвалідності — до 106,5 тис. грн, з 2 групою інвалідності — до 71 тис. грн.

12:13 27.02.2024

Працювати на себе: як черкаські військові залучають гранти для власної справи?

За словами директора Черкаського обласного центру зайнятості Олександра Джура, сума гранту, на яку може розраховувати заявник, прямо залежить від готовності працевлаштувати додаткових працівників. Якщо зобов’язуєшся взяти на роботу одну людину – можеш отримати до 250 тис. грн, за два робочі місця – від 250 до 500 тис. гривень, а за чотири – від 500 тисяч до мільйона.

09:51 25.01.2024

Державна служба зайнятості та Сareer Hub запрошують на навчання новим професіям

Внаслідок суттєвих змін на ринку праці, які були спричинені військовою агресією, сьогодні наша держава має декілька ключових викликів, вирішення яких є вкрай важливим для майбутнього України. Одним з найбільш актуальних є потреба у фахівцях будівельної галузі та альтернативної енергетики. За результатами дослідження, більше половини роботодавців зазначили, що неповна або часткова кваліфікація працівників є достатньою для виконання таких робіт.

10:52 27.11.2023

Головне про компенсацію роботодавцям фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

Наприкінці серпня Уряд запровадив програму (https://is.gd/ZSRyzN), за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.

08:20 26.10.2023

Навчання на сапера за допомогою служби зайнятості

Президент України  Володимир Зеленський в  одному зі своїх звернень зазначив, що майже третина території країни – під небезпекою через міни та снаряди, які досі лежать у нашій землі. Тому професія сапера зараз стає все більш актуальною.

08:19 26.10.2023