Чорнобаївська громада

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Особливості роботи Черкаської обласної служби зайнятості в період карантинних обмежень

Особливості реєстрації та отримання допомоги по безробіттю для осіб з інвалідністю

Чи утримуються внески з виплати допомоги по безробіттю?

Які умови призначення допомоги по безробіттю для вивільнюваних осіб

Поради ветеранам АТО/ООС на шляху побудови цивільної кар’єри

У переддень державного свята захисників та захисниць України, пропонуємо добірку порад від експертів та фахівців служби зайнятості щодо ефективної побудови цивільної кар’єри для ветеранів АТО/ООС.

09:13 21.10.2021

Які умови призначення допомоги по безробіттю для вивільнюваних осіб?

Розмір допомоги по безробіттю для вивільнених осіб по пункту 1 частини 1 статті 40 КЗпП залежить від тривалості страхового стажу за рік до реєстрації в Службу зайнятості, загальної тривалості страхового стажу та від розміру заробітної плати особи.

15:18 14.09.2021

Обираймо легальну зайнятість !

На жаль, сьогодні трапляються випадки, коли роботодавці не укладають з працівниками трудові договора, тобто використовують «тіньову зайнятість». Метою таких порушень законодавства є намагання «зекономити» на сплаті податків і зборів. Часто працівники, не задумуючись та не усвідомлюючи наслідків, погоджуються на такі умови.

14:10 20.07.2021

Школярка із Чорнобаївщини, яка дослідила молодіжне безробіття здобула I місце серед дослідницьких проєктів Малої академії наук України

Фахівці Чорнобаївської районної служби зайнятості завжди раді сприяти учнівській молоді в усіх починаннях. Дуже приємно, що сучасна молодь цікавиться діяльністю, послугами служби зайнятості, регіональним ринком праці та досліджує чинники, що сприятимуть зменшенню безробіття.

14:08 20.07.2021

Інтенсив з питань запобігання корупції для працівників регіональних центрів зайнятості

З метою виконання Плану заходів щодо запобігання проявам корупції у службі зайнятості на 2021 рік, сектор з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби зайнятості організував онлайн навчання для регіональних центрів зайнятості.

14:07 20.07.2021

Відновлено роботу онлайн-платформи з профорієнтації «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» - нові можливості для охочих пройти тестування

Служба зайнятості відновила онлайн-профорієнтацію за допомогою спеціального сервісу веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

14:06 20.07.2021