ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

За пів року – 113,8 млн грн сплаченого платниками Черкащини акцизного податку

За період січня-червня нинішнього року платники податків Черкаського регіону сплатили 113,8 млн грн акцизного податку. Про це повідомляє в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід. Він роз’яснює в розрізі надходжень.

08:19 22.07.2024

До уваги платників плати за землю! Зміна граничного розміру орендної плати

З 1 липня 2024 року набирає чинність Закон України від 9 травня 2024 року  № 3706-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей експорту окремих видів товарів у період дії воєнного стану».

10:29 01.07.2024

540,8 млн гривень ПДВ відшкодували платникам Черкащини за 5 місяців 2024 року

Протягом січня – травня 2024 року платниками Черкаської області заявлено до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 651,0 млн грн, що на 17,5 млн грн менше, порівняно з показником за відповідний період минулого року.

15:53 21.06.2024

Як подати пояснення/скаргу на зупинення реєстрації ПН/РК: форми, вимоги, обмеження

За якою формою подаються письмові пояснення/скарги на рішення комісії та копії документів при зупиненні реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН та чи існує системне обмеження програмного забезпечення їх формату, розміру та кількості?

13:23 20.06.2024