Чорнобаївська територіальна громада

Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір створити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги»» Чорнобаївської селищної ради

Чорнобаївська селищна рада відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», відповідно до рішення сесії Чорнобаївської селищної ради від 25.11.2021 року  № 16-3/VIII «Про затвердження Положення про спостережні ради закладів охорони здоров’я Чорнобаївської селищної ради та порядок їх утворення» (зі змінами) та відповідно до рішення сесії Чорнобаївської селищної ради від 17.11.2022 року № 29-14/VIII «Про намір утворення спостережних рад при закладах охорони здоров’я Чорнобаївської селищної ради» повідомляє про намір створити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнобаївської селищної ради.

13:25 28.11.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір створити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради»

Чорнобаївська селищна рада відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», відповідно до рішення сесії Чорнобаївської селищної ради від 25.11.2021 року  № 16-3/VIII «Про затвердження Положення про спостережні ради закладів охорони здоров’я Чорнобаївської селищної ради та порядок їх утворення» (зі змінами) та відповідно до рішення сесії Чорнобаївської селищної ради від 17.11.2022 року № 29-14/VIII «Про намір утворення спостережних рад при закладах охорони здоров’я Чорнобаївської селищної ради» повідомляє про намір створити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради»

13:21 28.11.2022

Повідомлення про публічну пропозицію (оферту) Чорнобаївського КП «ВУЖКГ» про укладення ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та відповідно до ч. 5 ст.13 Закону №2189  про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

11:39 22.11.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Загальні громадські слухання ініційовані ПП «Імперіал плюс» та ініціативною групою в складі 23 особи щодо розгляду Детального плану території, що розташована у Черкаській області, смт Чорнобай, вул. Центральна, 177, в межах земельної ділянки загальною площею 1,6302 га, кадастровий номер 7125155100:01:000:4979 для будівництва «Системи газопостачання зрідженим вуглеводним газом (ЗВГ) «Пропан-Бутан» пальників цеху по виготовленню сухого молока ПП «Імперіал плюс»  відбудуться  14.12.2022 року о 17 годині 15 хвилин за адресою: смт Чорнобай, вул. Центральна, 152.

12:58 10.11.2022