Чорнобаївська громада

Конкурс на заміщення вакантних посад

Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

11:29 02.04.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста–юриста відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради

Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

14:58 24.03.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж

Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж (місце знаходження: 19901, Черкаська область смт Чорнобай, вул. Спортивна, 3-а).

09:38 24.03.2021

Конкурс на заміщення вакантних посад відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради

16:06 10.02.2021