Чорнобаївська громада

Конкурс на заміщення вакантних посад

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради.

09:59 31.12.2021

Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору земельних відносин відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин.

16:45 24.11.2021

Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин.

11:45 01.11.2021

Про проведення конкурсу та оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської с.р."

14:23 18.10.2021

Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради»

Чорнобаївська селищна рада оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради» (місце знаходження: 19900, Черкаська область смт Чорнобай, вул. Центральна, 221).

16:49 06.07.2021

Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального лісогосподарського підприємства «Чорнобай-ліс» (місце знаходження: 19900, Черкаська область смт Чорнобай, вул. Свободи, 89).

16:45 06.07.2021

Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального лісогосподарського підприємства «Чорнобай-ліс» (місце знаходження: 19900, Черкаська область смт Чорнобай, вул. Свободи, 89).

11:13 28.05.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектору земельних відносин відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин

Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

15:29 24.05.2021

Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

12:37 18.05.2021