Повідомлення про скасування проведення конкурсу

Дата: 10.11.2021 15:51

про скасування проведення конкурсу

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження селищної ради від 10.11.2021 №90-о «Про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади» в зв’язку із зміною організаційно-правової форми відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради та внесення змін щодо повноважень відділу, що потребує подальшої реєстрації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань скасовано проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради оголошене розпорядженням селищної ради від 01.11.2021 №84-о «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади».