A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чорнобаївська громада
Черкаська область, Золотоніський район

Розклад руху автобусів в межах громад та в Черкаському напрямку

         З 24 травня 2021 року відбудуться зміни в графіку автобусного маршруту  за напрямком  Хрестителеве-Іркліїв-Золотоноша. З цієї дати  автобус щоденно буде заїзджати в села Бакаєве та Франківка

Місце відправки

Час вибуття

На Чорнобайп

с. Хрестителеве

06 год 00 хв

с. Бакаєве

06 год 10 хв

с. Франківка

06 год 20 хв

смт Чорнобай

 06год 40 хв

На Іркліїв

с. Малі Канівці

06 год 45 хв

с. Великі Канівці

06 год 50 хв

На Чорнобай

с. Іркліїв

07 год 05 хв

с. Лихоліти

07 год 15 хв

с. Ревбинці

07 год 20 хв

с. Великі Канівці

07 год 30 хв

с. Малі Канівці

07 год 40 хв

                 з смт Чорнобай на Золотоношу               08 год 00 хв

 

                з м. Золотоноша на Чорнобай                   09 год 30 хв

Відправка з смт Чорнобай на  Франківку, Бакаєве

13 год 00 хв

з Франківки на Чорнобай

13 год 30 хв

з Бакаєве на Чорнобай

13 год 40 хв

На Іркліїв

З Чорнобая

14 год 00 хв

с. Малі Канівці

14 год 20 хв

с. Великі Канівці

14 год 20 хв

с. Ревбинці

14 год 30 хв

с. Лихоліти

14 год 35 хв

На Чорнобай

с. Іркліїв

15 год 00 год

с. Лихоліти

15 год 15 хв

с. Ревбинці

15 год 20 хв

с. Великі Канівці

15 год 30 хв

с. Малі Канівці

15 год 35 хв

На Хрестителеве

смт Чорнобай

16 год 00 хв

          В суботу рейс здійснюється без заїзду на Іркліїв, в 13.00 –відправка з Чорнобая на Хрестителеве. В неділю даний рейс не здійснюється.

Станом на 23.12.2020

Москаленки - Черкаси

з Москаленок 05.45, з Ірклієва 06.30

Чорнобай - Нове Життя (по середах)

з Чорнобаю о 06.00;12.00

Жовнине – Черкаси (від зупинки біля м-ну «Вітамінчик»)

з Чорнобаю 06.20

Степове – Черкаси

із Степового 06.30;7.00;12.15;

15.00 (пт, нд.)

Жовнине - Чорнобай

із Жовнине 06.30

Жовнине - Черкаси

із Жовнине 06.30, з Ірклієва -7.50

Хрестителеве - Іркліїв

     з Чорнобаю на Іркліїв 6,40 (від зупинки на перехресті вулиць Черкаська та Центральна), 10.00, 14,00, 16.50 - крім суботи та неділі.

  З Ірклієва на Чорнобай 7.05, 12.00, 15.00,

17.40(не заїжджаючи в Лихоліти та Ревбинці)- крім суботи та неділі

Канів – Чорнобай (ч/з Золотоношу)

з Чорнобаю 06.45 (від «Мобілочки»)

Москаленки - Чорнобай

з Москаленок 07.00

Черкаси - Лящівка (на Лящівку)

На Лящівку з Чорнобаю -7.15

Чорнобай - Чехівка (по четвергам)

з Чорнобаю 07.20;13.00

Оржиця – Черкаси 

07.30

Степове-Черкаси ч/з Новоукраїнку

(відправлення із Степового 06.30)

у Чорнобаї о 07.30

Степове-Черкаси ч/з Бурімки

(відправлення із Степового о 07.00)

у Чорнобаї 08,00

Хрестителеве-Іркліїв (на Золотоношу)

з Чорнобаю 08.00,

відправка з м. Золотоноша -09.30

Красенівка - Черкаси

08.50

Степове – Чорнобай:

щовівторка - через В.Хутір;

щосереди – через Лукашівку, Григорівку

щоп’ятниці – через Лукашівку

із Степового 09.00(крім неділі);

Черкаси - Лящівка ч/з Чорнобай 

09,30

Миргород - Черкаси

У Чорнобаї о 09.35 (на Черкаси)

Черкаси  Миргород (пон., п’ятн., суб., нед.) 

У Чорнобаї о 09,45(на Миргород)

Чорнобай - Степове

10.45 (від поліклініки)

Жовнине - Чорнобай

11.30

Москаленки - Чорнобай

11.30

Чорнобай - Чехівка(по четвергам)

від поліклініки смт. Чорнобай 13.00

Черкаси-Степове

з Чорнобаю на Степове13.05

Канів – Чорнобай (ч/з Золотоношу)

з Чорнобаю 13.10

Степове-Черкаси ч/з Бурімки (відпр. із Степового о 12.15)

13.15- у Чорнобаї

Оржиця - Черкаси 

13,50 п’ятниця, неділя

Москаленки-Черкаси

з Москаленок 14.45

Красенівка - Черкаси

14.50

Миргород -Черкаси

з Чорнобаю на Миргород 15.00

Черкаси-Лящівка (на Лящівку)

На Лящівку з Чорнобаю -15.30

Степове-Черкаси ч/з Бурімки (відпр. із Степового о 15.00- пт,нд) 

з Чорнобаю 16,00(п’ятниця, неділя)

Черкаси-Степове(ч/з Новоукраїнку)

з Чорнобаю на Степове 16.00

Лящівка - Черкаси ч/з Чорнобай 

17,40

Черкаси - Миргород ( з Миргорода на Черкаси)

17,15 п’ятниця, субота,неділя, понеділок

Черкаси-Степове(пт,нд)

з Чорнобаю на Степове 18.50

З міста Черкаси до смт Чорнобай

Черкаси - Лящівка ч/з Чорнобай

06,15

Миргород-Черкаси (пт,сб,нд,пн)

08,45

Черкаси - Оржиця

09,50

Черкаси - Красенівка

11.00

Черкаси - Степове ч/з Бурімки

12,00

Черкаси-Миргород

13,45

Лящівка - Черкаси ч/з Чорнобай 

14,30

Черкаси - Степове ч/з Новоукраїнку

15.00

Черкаси - Степове ч/з Бурімки

16,40

Черкаси - Красенівка

17.15

Черкаси - Степове ч/з Бурімки

17,50 п’ятниця, неділя

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь