A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чорнобаївська громада
Черкаська область, Золотоніський район

Розклад руху автобусів в межах громад та в Черкаському напрямку

Станом на 23.12.2020

Москаленки - Черкаси

з Москаленок 05.45, з Ірклієва 06.30

Чорнобай - Нове Життя (по середах)

з Чорнобаю о 06.00;12.00

Жовнине – Черкаси (від зупинки біля м-ну «Вітамінчик»)

з Чорнобаю 06.20

Степове – Черкаси

із Степового 06.30;7.00;12.15;

15.00 (пт, нд.)

Жовнине - Чорнобай

із Жовнине 06.30

Жовнине - Черкаси

із Жовнине 06.30, з Ірклієва -7.50

Хрестителеве - Іркліїв

     з Чорнобаю на Іркліїв 6,40 (від зупинки на перехресті вулиць Черкаська та Центральна), 10.00, 14,00, 16.50 - крім суботи та неділі.

  З Ірклієва на Чорнобай 7.05, 12.00, 15.00,

17.40(не заїжджаючи в Лихоліти та Ревбинці)- крім суботи та неділі

Канів – Чорнобай (ч/з Золотоношу)

з Чорнобаю 06.45 (від «Мобілочки»)

Москаленки - Чорнобай

з Москаленок 07.00

Черкаси - Лящівка (на Лящівку)

На Лящівку з Чорнобаю -7.15

Чорнобай - Чехівка (по четвергам)

з Чорнобаю 07.20;13.00

Оржиця – Черкаси 

07.30

Степове-Черкаси ч/з Новоукраїнку

(відправлення із Степового 06.30)

у Чорнобаї о 07.30

Степове-Черкаси ч/з Бурімки

(відправлення із Степового о 07.00)

у Чорнобаї 08,00

Хрестителеве-Іркліїв (на Золотоношу)

з Чорнобаю 08.00,

відправка з м. Золотоноша -09.30

Красенівка - Черкаси

08.50

Степове – Чорнобай:

щовівторка - через В.Хутір;

щосереди – через Лукашівку, Григорівку

щоп’ятниці – через Лукашівку

із Степового 09.00(крім неділі);

Черкаси - Лящівка ч/з Чорнобай 

09,30

Миргород - Черкаси

У Чорнобаї о 09.35 (на Черкаси)

Черкаси  Миргород (пон., п’ятн., суб., нед.) 

У Чорнобаї о 09,45(на Миргород)

Чорнобай - Степове

10.45 (від поліклініки)

Жовнине - Чорнобай

11.30

Москаленки - Чорнобай

11.30

Чорнобай - Чехівка(по четвергам)

від поліклініки смт. Чорнобай 13.00

Черкаси-Степове

з Чорнобаю на Степове13.05

Канів – Чорнобай (ч/з Золотоношу)

з Чорнобаю 13.10

Степове-Черкаси ч/з Бурімки (відпр. із Степового о 12.15)

13.15- у Чорнобаї

Оржиця - Черкаси 

13,50 п’ятниця, неділя

Москаленки-Черкаси

з Москаленок 14.45

Красенівка - Черкаси

14.50

Миргород -Черкаси

з Чорнобаю на Миргород 15.00

Черкаси-Лящівка (на Лящівку)

На Лящівку з Чорнобаю -15.30

Степове-Черкаси ч/з Бурімки (відпр. із Степового о 15.00- пт,нд) 

з Чорнобаю 16,00(п’ятниця, неділя)

Черкаси-Степове(ч/з Новоукраїнку)

з Чорнобаю на Степове 16.00

Лящівка - Черкаси ч/з Чорнобай 

17,40

Черкаси - Миргород ( з Миргорода на Черкаси)

17,15 п’ятниця, субота,неділя, понеділок

Черкаси-Степове(пт,нд)

з Чорнобаю на Степове 18.50

З міста Черкаси до смт Чорнобай

Черкаси - Лящівка ч/з Чорнобай

06,15

Миргород-Черкаси (пт,сб,нд,пн)

08,45

Черкаси - Оржиця

09,50

Черкаси - Красенівка

11.00

Черкаси - Степове ч/з Бурімки

12,00

Черкаси-Миргород

13,45

Лящівка - Черкаси ч/з Чорнобай 

14,30

Черкаси - Степове ч/з Новоукраїнку

15.00

Черкаси - Степове ч/з Бурімки

16,40

Черкаси - Красенівка

17.15

Черкаси - Степове ч/з Бурімки

17,50 п’ятниця, неділя

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь