Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

Громадські обговорення

Про проект рішення щодо здійснення заходів з оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Чорнобаївської територіальної громади

Звіт про проведення громадського обговорення «Про перейменування вулиці Заводської на вулицю Олександра Гармаша с. Велика Бурімка Великобурімського старостинського округу»

Звіт про проведення громадського обговорення «Про перейменування вулиці Заводської на вулицю Олександра Гармаша с. Велика Бурімка Великобурімського старостинського округу»

08:37 09.04.2024

Звіт про проведення громадського обговорення «Про найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради»

Звіт про проведення громадського обговорення «Про найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради»

11:49 20.03.2024

Про перейменування вулиці Грушевського на вулицю Віктора Соломки с. Нове Життя Новожиттівського старостинського округу

Відповідно до статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», пункту 20 статті 42, частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 та розглянувши протокол засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради від 15.03.2024 №3 щодо перейменування вулиці Грушевського на вулицю Віктора Соломки (загиблого  захисника  України)  с. Нове Життя Новожиттівського старостинського округу, оголошується проведення громадського обговорення «Про перейменування вулиці Грушевського на вулицю Віктора Соломки с. Нове Життя Новожиттівського старостинського округу» у формі електронної консультації.

15:07 15.03.2024

Про перейменування вулиці Заводської на вулицю Олександра Гармаша с. Велика Бурімка Великобурімського старостинського округу

Відповідно до статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», пункту 20 статті 42, частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 та розглянувши протокол засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради від 06.02.2024 №2 щодо перейменування вулиці Заводської на вулицю Олександра Гармаша (загиблого  захисника  України)  с. Велика Бурімка Великобурімського старостинського округу, оголошується проведення громадського обговорення «Про перейменування вулиці Заводської на вулицю Олександра Гармаша с. Велика  Бурімка  Великобурімського старостинського округу» у формі електронної консультації.

08:20 07.02.2024

Звіт про проведення громадського обговорення «Про перейменування вулиці Лесі Українки на вулицю Віталія Кравченка с. Новоселиця Лукашівського старостинського округу»

«Про перейменування вулиці Лесі Українки на вулицю Віталія Кравченка с. Новоселиця Лукашівського старостинського округу»

14:29 10.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь