Чорнобаївська громада

Оприлюднення проектів регуляторних актів

Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються КНП "Чорнобаївською багатопрофільною лікарнею Чорнобаївської селищної ради"

Повідомлення про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються КНП "Чорнобаївською багатопрофільною лікарнею Чорнобаївської селищної ради"

16:45 20.09.2021

Зміни АРВ

09:25 25.08.2021

Проект рішення "Про затвердження Положення про оренду комунального майна Чорнобаївської селищної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна"

12:58 30.04.2021

12:54 30.04.2021