Громадські обговорення

Відповідно до статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», пункту 20 статті 42, частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 та розглянувши протокол засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць,  об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради від 25.01.2023 щодо перейменування вулиці Будівельників на вулицю Олега Кравцова (загиблого захисника України) с. Лукашівка Лукашівського старостинського округу, оголошується проведення громадського обговорення «Про перейменування вулиці Будівельників на вулицю Олега Кравцова с. Лукашівка Лукашівського старостинського округу» у формі електронної консультації.

09:18 25.01.2023

Звіт про проведення громадського обговорення «Про найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради»

Звіт про проведення громадського обговорення «Про найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради»

14:57 23.01.2023