Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

Про проведення конкурсу та оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допом

Дата: 10.03.2022 09:41
Кількість переглядів: 327

Чорнобаївська селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії  для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнобаївської селищної ради.

Згідно Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 до складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- представники апарату та виконавчих органів селищної ради;

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу – з наданням протоколу засідання колективу;

- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення Конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури селищному голові для визначення представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників селищної ради.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я становить шість – дев’ять осіб.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; наявність конфлікту інтересів. 

  Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення на веб-сайті Чорнобаївської селищної ради оголошення про початок  формування конкурсної комісії.

Пропозиції подавати до Чорнобаївської селищної ради за адресою: 19900, Черкаська область, смт Чорнобай, вул. Центральна, 152, каб. № 202.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь