Конкурс на заміщення вакантних посад

Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

12:37 18.05.2021

Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора редакції радіомовлення Чорнобаївської селищної ради

Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора редакції радіомовлення Чорнобаївської селищної ради (місце знаходження: 19900, Черкаська область смт Чорнобай, вул. Центральна, 211).

16:36 07.05.2021

11:29 02.04.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста–юриста відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради

Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

14:58 24.03.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж

Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж (місце знаходження: 19901, Черкаська область смт Чорнобай, вул. Спортивна, 3-а).

09:38 24.03.2021

Конкурс на заміщення вакантних посад відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради

16:06 10.02.2021