Конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Публічна бібліотека Чорнобаївської селищної ради»

Дата: 24.02.2021 09:35

Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Публічна бібліотека Чорнобаївської селищної ради» ( місце знаходження: 19901, Черкаська область смт Чорнобай, вул. Центральна, 155-а)

Загальні вимоги до кандидатів:

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста (бібліотечна галузь) або стаж роботи в бібліотечній сфері (або сфері культури) на керівних посадах  не менше 3-х років;

вільне володіння державною мовою;

Знання чинного законодавства в бібліотечній сфері;

володіння  персональним комп’ютером у режимі користувача;

здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються за адресою: смт Чорнобай, вул Центральна,152 к. 202.

Довідкова інформація за телефоном: (04739) 22463.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто, подають у сектор кадрової роботи селищної ради такі документи:

- заяву про  участь у конкурсі;

- заповнену особову картку;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію документа, який посвідчує особу;

- інформацію про досвід роботи з управління підприємствами або аналогічної діяльності;

- пропозиції щодо перспективного плану розвитку підприємства, організації (установи, закладу) (стратегії розвитку на 5 років);

- повідомлення про ознайомлення з правами, визначеними Законом України «Про захист персональних даних», та згоду на оприлюднення інформації на офіційному сайті Чорнобаївської селищної ради, яка міститься в поданих документах;

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (крім посад, які згідно з частиною 5 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» звільнені від подання декларацій).