Чорнобаївська селищна рада оголошує конкурс на посади керівника закладів загальної середньої освіти:

Дата: 28.04.2021 11:30

- Веселохутірського  навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-II ступенів» Чорнобаївської селищної ради

( с.Веселий Хутір вул.Благовісна,27 );

- Великобурімської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чорнобаївської селищної ради (с.Велика Бурімка вул.Центральна );

- Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської селищної ради (смт.Чорнобай пров.Слинька,4);

- Малоканівецької початкової школи Чорнобаївської селищної ради (с.Малі Канівці вул.Миру,21).

Оплата праці керівника закладу загальної середньої освіти здійснюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей  бюджетної сфери».

Кваліфікаційні вимоги до посади керівника закладу загальної середньої освіти: посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності.

Для участі у конкурсі необхідно подати документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

3) копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

4) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

5) довідку про відсутність судимості;

6) довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

7) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

8) заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

Термін подання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Документи приймаються за адресою: смт Чорнобай, вул Центральна,154

(уповноважена особа Войцех Раїса Миколаївна тел.2-21-51,  ел.пошта: chorvo1@ukr.net).

Конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти відбудеться 29 червня 2021 року в приміщенні Чорнобаївської селищної ради:

- о 09 год. на посаду керівника Веселохутірського  навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-II ступенів» Чорнобаївської селищної ради;

- об 11 год. на посаду керівника Великобурімської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чорнобаївської селищної ради;

- о 13 год. на посаду керівника Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської селищної ради;

- о 15 год. на посаду керівника Малоканівецької початкової школи Чорнобаївської селищної ради.

Кандидати, які допущені до конкурсного відбору, проходять перевірку на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі письмового чи комп’ютерного  тестування та вирішення письмового ситуаційного завдання з метою об’єктивної оцінки та перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та професійних компетентностей кандидата на посаду керівника закладу освіти.

Довідкова інформація за телефоном: (04739) 2-21-51

ел.пошта: chorvo1@ukr.net

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Чорнобаївської селищної ради Черкаської області