Вітаємо з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2018 00:06

Дорогі жителі Чорнобаївської громади!

Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами всіх свідомих громадян, гідних нащадків, великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров та живе дух наших героїчних попередників!

Дякуємо мужнім захисникам минулого та сьогодення, які одягли військову форму та власним подвигом і самопожертвою продемонстрували незламний дух та відвагу.

Переконані, що у пам’яті українців назавжди залишаться люди, які боронили рідну землю, з гідністю виконали свій військовий і громадський обов’язок.

Щиро бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя та добра.

Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок чи баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на Вас завжди чекає затишок і мир.

Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Зі святом Вас, шановні захисники Вітчизни!