Шановні працівники культури і майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2018 07:11

Шановні працівники культури і майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Культура — найважливіша складова нашого життя, це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух народу.

Щира вдячність Вам, працівники культури та майстри народного мистецтва, за самовіддану працю, постійний творчий пошук та яскраві самобутні таланти. Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще та найцінніше. Просвітницький характер Вашої діяльності несе в собі світло, любов та красу, примножуючи культурну спадщину нашого селища.

Бажаю Вам вдячних цінителів Вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай Ваші старання будуть гідно нагороджені, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

З повагою,

селищний голова Чорнобаю А.О. Мірошниченко