У Чорнобаївській громаді вшанували ветеранів війни

   З нагоди 77-ї річниці визволення селища Чорнобай від нацистських загарбників селищний голова Алла Мірошниченко та голова районної і селищної ради ветеранів Віталій Момот завітали до ветеранів з подарунками від постійного спонсора – керівника ТОВ «РІЧ ЛЄНД» Михайла Теліна та подякували їм за героїзм, мужність і нелегкий життєвий досвід.

   Все менше стає тих, хто пройшов дорогами Другої світової війни. В Чорнобаївській громаді їх залишилося шестеро. Незважаючи на поважний вік, Варвара Кривошея, Павло Кущ, Семен Кривуненко, Володимир Захаров, Харитина Камер із Чорнобаю та Варвара Чигрин із села Савківки, щиро радіють та чекають поважних гостей. На жаль, поважні ветерани частіше скаржаться на здоров’я, адже інколи підводить зір та погіршується самопочуття, але вони намагаються не втрачати оптимізму та завжди цікавляться проблемами сьогодення.

   Війна принесла із собою безліч трагедій, втрат, поневірянь та зруйнованих доль. Гірко згадувати про ті далекі події, які торкнулися майже кожну родину, та, на жаль, нинішня неоголошена війна продовжує забирати кращих синів та доньок.

   Дякуємо славним ветеранам минувшини й сьогодення за героїзм та відданість Батьківщині. Щиро зичимо міцного здоров’я та миру!

   Вшануймо тих, кого вже немає, молімося за мир і спокій в Україні!

 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *