Чарівні жінки, турботливі мами та бабусі, прекрасні колеги!

Від колективу Чорнобаївської селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету вітаю Вас із Міжнародним жіночим Днем - 8 Березня.

Саме на початку березня, коли природа оговтується від зими, пробуджується і життя, Вам у ньому належить особливе місце.

Віки і тисячоліття світової історії осяяні мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою жінки. Бо жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність та турботу, натхнення і неповторність. Саме завдяки Вашій життєвій силі, насназі та терпінню продовжується рід людський на землі. Для цього необхідні мудрість, впевненість, витримка та душевні сили – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.

Шановні представниці прекрасної статі!

Від щирого серця бажаю, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно та затишно.

Нехай надійною опорою для Вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує та проростає новими пагінцями.

Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду.

Нехай кожен Ваш день буде по-весняному сонячним та радісним, окриленим новими планами та ідеями, відзначений успіхами, трудовими досягненнями та здійсненням Ваших мрій!

З повагою,

селищний голова Чорнобая   Алла МІРОШНИЧЕНКО