Зі святом, дорогі захисники!

Дата: 06.12.2018 07:34

Цей день увіковічнив пам’ять тисяч відважних воїнів, які віддали життя за волю, незалежність, неподільність та суверенність нашої держави. В непрості часи сьогодення ми розуміємо значення української армії, її значимість та головне призначення.

Схиляємо голови перед пам’яттю героїв та їх подвигами, шануємо наших прадідів, які віддали своє життя за благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякую матерям, котрі виховали синів, які сміливо обрали професію захисника, одягли військову форму і зараз боронять на передовій нашу Батьківщину.

Зі святом, захисники України! Вічна слава Вам та подяка за відвагу, мужність і любов до рідної землі! Бажаю козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі, віри у власні сили, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх Ваших мрій та побажань! Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій повсякчас крокують поряд, а Ваші рідні і близькі завжди підтримують та чекають Вас додому.

Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

Вірю в те, що Україна – переможе!

Слава Україні та її героям!

З повагою, селищний голова Чорнобаю                            А.О. Мірошниченко