Шановні працівники бухгалтерської служби!

Дата: 16.07.2019 07:46

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера України!
Ваша відповідальна професія вимагає від кожного досвідченості, сумлінного ставлення та відданості справі. Переконана, що саме завдяки цим чеснотам ви досягнете нових успіхів.

Ваша професія є важливою та необхідною, адже немає жодного напрямку діяльності, в якому б не застосовувалася ваша праця.
Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків та своєчасність податкових платежів, без вашої наполегливості та належної роботи неможливо досягти подальшого розвитку економіки Чорнобаївщини та держави загалом.
Нехай ваш високий професіоналізм, досвід та знання і надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо розвитку та процвітання Чорнобаївського краю.
Нехай мудрими будуть ваші  дії, праця приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям та любов’ю!

З повагою, селищний голова Чорнобая  Алла Мірошниченко