Шановні жителі Чорнобая та Савківки!

Дата: 22.01.2019 07:47

Від імені Чорнобаївської селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету вітаю Вас із Днем Соборності та Свободи України.

Тема єдності та соборності українського народу актуальна, як ніколи. Адже мільйони наших громадян, ціною власної крові, піднялися на захист України та продовжують боронити кордони своєї держави від лютого ворога. За останні роки це свято символізує непохитну віру українців в краще майбутнє, наслідування єдиних національних традицій та суспільних цінностей, прагнення змінити своє життя і бажання дбати про добробут майбутніх поколінь.

Вітаю всіх свідомих громадян, патріотів своєї держави з Днем Соборності та Свободи України! Зичу всім Вам миру, здоров’я, терпіння, благополуччя та успіхів у роботі на благо нашої Батьківщини. Нехай світлий розум, наполеглива праця та любов до рідного краю згуртовують нас задля процвітання і розвитку України та гідного життя її народу.

Слава Україні!

З повагою,