Вшанували ветеранів

6 грудня цього року в актовому залі селищної ради відбулася зустріч  ветеранів, які в минулому працювали в Чорнобаївській селищній раді. З їх професійним святом, а саме з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування, привітала селищний голова  А. О. Мірошниченко.

Як і годиться, за старим українським звичаєм згадали тих, кого вже не має серед живих та вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання. З вітальним словом до  ветеранів звернувся голова районної ради ветеранів В. М. Момот.

Потім ведуча заходу розповіла про життєвий та трудовий, підтверджений фотоматеріалами, шлях присутніх, який у кожного ветерана пройшов по різному. Але та праця, яку вони виконували щоденно, залишиться для наступних поколінь у вигляді інформативно-архівних довідок, різних дозволів, документів; побудованих, за їх сприяння,  будинків, пам’ятних знаків, нових вулиць та різних об’єктів соціальної інфраструктури.

Своє вітання ветеранам працівники культури селищного БК виразили в українських піснях.

По закінченню зустрічі за чашкою чаю відбулася тепла бесіда, яка згодом перейшла в конструктивно-ділову розмову. В розмові  обговорювалися  шляхи розвитку громади, які можна реалізувати   сучасними методами  управління та реформування.