Шановні жителі Чорнобая та Савківки!

Дата: 15.02.2019 07:58

Щороку, 15 лютого, в Україні офіційно вшановують День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, а також День виводу військ з Афганістану.

Відзначення цього важливого Дня свідчить про надзвичайну повагу суспільства до людей, яким довелося нести нелегку військову службу в гарячих точках світу в мирні повоєнні роки.

Афганістан втратив близько 2-х мільйонів чоловік, більша частина з яких - жінки, діти та літні люди. Жахлива війна, яка тривала більше 9-ти років, забрала життя понад 15 тисяч військових, з них – понад 3 000 українців. Наші земляки, виконуючи свій військовий та громадянський обов’язок, віддали життя за мир та спокій громадян іншої країни. Пам’ятаймо та шануймо наших бійців-захисників, адже їх подвиг залишиться в історії назавжди.

Дякую усім ветеранам-інтернаціоналістам за вірне служіння Батьківщині та готовність до її захисту. Впевнена, що Ви й надалі будете взірцем високого професіоналізму, лицарства та благородства. Бажаю міцного здоров'я, вдячності від людей та мирного неба. Щастя Вам і Вашим рідним, здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України.

З повагою,

селищний голова Чорнобая  Алла Мірошниченко