Вшануємо Героїв Небесної Сотні!

   Лютий 2014-го…страшні події в Києві на Майдані змінили нас назавжди, ця дата залишилася в серцях українців, як пам’ять про страшні муки та нестерпний біль наших земляків.

   5 років тому загинуло 100 Героїв, які не стали миритися із «режимом» влади. Вони намагалися змінити майбутнє, відстоювали свої права та боролися заради кращого життя майбутніх нащадків.

 Проте, ворожий наказ назавжди перекреслив їх надії та сподівання, їхня кров всочилася в землю, а душі полеглих в боротьбі «за волю» увіковічнилися на тому злощасному місці.

    5 років...5 страшних років минуло з того часу, та наші бійці і до нині віддають власне життя заради нашого кращого майбутнього.

   Маємо надію, що мир в нашій країні все-ж настане і ми та наші діти більше не почуємо слова «війна».

  Давайте разом шанувати нашу історію, пам’ятати цей подвиг та згадувати про полеглих, які ціною власної крові намагалися покращити наше майбутнє.     

   Пам’ятаємо та поважаємо надзвичайну силу духу, стійкість та неабияку відвагу українців!

  Вони пішли в смертельний бій, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу людини та європейське майбутнє України. Вони – Герої Небесної Сотні. Більшість із них - освічені люди, представники різних професій, справжні патріоти своєї держави. Вийшовши на Майдан, вони прагнули справедливості, чесності та гідного життя. 

   Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні та бійцям, які загинули на окупованих територіях! Вічна шана їм, їх сім’ям та близьким. Бажаємо всім нам миру, а нашій Україні - процвітання.

   Слава Україні!

 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *