Шановні земляки!

   Вклонімось низько тим, хто вічно буде жити!..

 

   Щороку, 20 лютого, в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – мирного населення, яке було жорстоко розстріляне під час Революції Гідності.

   Події на Майдані продемонстрували вражаючу незламність українського народу, неймовірну стійкість, прояв патріотизму та згуртованості. Такі ж відчайдушні бійці, наразі, бережуть наш мир та спокій на Східному фронті, на неоголошеній війні, яка продовжує забирати найкращих…
   Пам’ятаймо та шануймо наших захисників, всіх невинно вбитих та знедолених. Вони більше не повернуться додому, не обіймуть матерів, не поцілують своїх коханих, не відвезуть дітей на довгоочікуваний відпочинок...Ми маємо розуміти, поважати та цінувати їх подвиг, розуміючи, заради чого та для кого вони принесли себе в жертву. Ми у вічному боргу перед матерями й батьками загиблих та перед їх дітьми.

   Шановні земляки! Схилімо голови перед світлою пам’яттю янголів-охоронців — Героїв Небесної Сотні і ще багатьох сотень бійців, які віддали найцінніше, що вони мали  – своє життя,  за Україну!    

   Вічна пам'ять і вічна слава Героям!

 

З повагою,  

селищний голова Чорнобая  Алла МІРОШНИЧЕНКО

 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *