Шановні працівники енергетичної галузі!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика!

В часи сьогодення неможливо уявити життя громадян або розвиток будь-якої галузі без електричної енергії, яку Ви своєю наполегливою працею, щирою душею та долонями працьовитих рук доносите до кожної людини, будь-якого підприємства нашого селища і всього Чорнобаївського району.

Працівники енергетичної галузі постійно схильні до ризику та небезпеки. Адже від Вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя і якість нашого побуту. Своєю турботою та щоденною працею Ви вселяєте впевненість у тому, що в наших оселях завжди буде світло, тепло та затишно.

Бажаю, щоб у Вас завжди був контакт там, де він найбільше потрібен. Щоб техніка безпеки завжди ходила попереду, а електрони бігли лише туди, куди ви їх пошлете.

Зі святом!

З повагою,