Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 18.11.2018 08:24

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом.

Відзначення цього свята - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Щиро вітаю людей цієї важливої професії – хліборобів, тваринників, механізаторів, переробників сільгосппродукції та управлінців галузі зі святом.

Щиро вдячна Вам за любов до землі, терпіння та витримку. Бажаю всім успіхів у праці, невичерпної енергії та міцного здоров’я. Нехай кожному з Вас щедро віддячує професійна нива, тепла та затишку Вашим родинам і щедрого святкового застілля.

Зі святом!

З повагою,