Дорогі земляки!

   Щороку, 27 січня Україна, разом із усією світовою спільнотою, вшановує пам'ять жертв Голокосту – мільйонів єврейських жінок, чоловіків і дітей, які у роки Другої світової війни загинули від рук нацистів. Лише на українських землях їх кількість сягає моторошного числа - близько 1,5 мільйона осіб.

   Одна смерть – це трагедія. А коли людей знищують мільйонами? Ми вшановуємо пам'ять громадян різних країн, знищених у страшних жорнах Голокосту. При цьому серце не покидає постійний біль – згадка про мільйони українців, які померли страшною смертю від голоду.

   Україна йде європейським шляхом, ми будуємо наше суспільство на основі принципів демократії, гуманізму, толерантності та соціальної справедливості. У ньому немає і не повинно бути місця агресії та расовому насиллю. Тому, хочеться вірити, що такого більше ніколи не повториться, і наші нащадки знатимуть про подібний злочин проти людства лише зі сторінок історії…

    Неможливо розповісти про геноцид, але і замовчувати його не можна…

   Приєднаймося до загальної печалі, схилімо голови перед безневинно закатованими жертвами Голокосту. Світла пам'ять усім загиблим!

       Миру усім нам, наснаги та сил.

 

Зі словами скорботи

         селищний голова                                 Алла МІРОШНИЧЕНКО

 

 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *