Шановні жителі Чорнобаївської громади! Дорогі наші, любі діти! Вітаю всіх вас з довгоочікуваним святом – Днем Святого Миколая!

Цей світлий, добрий та чарівний день здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри в краще майбутнє.

Миколай Чудотворець невидимою рукою здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину злагоду і втіху, розмальовує обличчя щирими посмішками, а наші душі наповнює теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

Любі діти! Лише ви бачите все навколо прекрасним та красивим, щирими дитячими помислами несете в світ любов та добро. Шкода, що ми, дорослі, розучилися це робити.

Шановні дорослі! Давайте вчитися у наших дітей, наслідувати їх та берегти у собі любов до світу і свого ближнього.

Бажаю всім миру, сердечного тепла, любові та злагоди, як навколо себе, так і у власній душі. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

З найкращими побажаннями,

селищний голова Алла МІРОШНИЧЕНКО