Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту України!

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, громадських організацій, комунальних закладів, дорогі спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України!

Своїми досягненнями та натхненною працею Ви прославили і прославляєте Чорнобаївський район, вносите вагомий внесок у розвиток спорту в Україні.
Наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції українського спорту, зміцнював авторитет нашої держави у світовому співтоваристві.

Зичимо спортсменам Чорнобаївщини наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання спортивної, витривалої та здорової України!

Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту та взірцем для майбутніх поколінь.

Ми пишаємося Вашими досягненнями.

Зі святом Вас!

Чорнобаївська селищна рада