Спільними зусиллями зробимо наше селище красивим та затишним

Дата: 18.05.2017 08:34

Лише спільними зусиллями мешканців Чорнобаю та селищної ради ми в змозі робити наше селище красивішим і привабливішим. Місцеве самоврядування і полягає в праві жителів самостійно вирішувати долю свого населеного пункту, тому від людей залежить, в якому селищі їм жити. Кожному потрібно починати зі свого будинку, двору, вулиці, кутка і не бути осторонь в розбудові рідного Чорнобаю.  Так вважає селищний голова Алла Мірошниченко.

Саме такий приклад показали мешканці кутка Казеннне спільно з місцевим депутатом Сергієм Вирвикишкою, зібравшись для проведення робіт по облаштуванню дитячого майданчика. Всього за декілька годин було встановлено та пофарбовано нову огорожу, придбану селищною радою, навколо місця відпочинку діток.  Від роботи задоволені батьки і діти.