З Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2020 08:35

Дорогі земляки!
Вітаю Вас з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня вписане у календар української історії, як день захисника України. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів та доньок України.
Дорогі учасники АТО, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Від депутатського корпусу Чорнобаївської селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто бажаю українським воїнам здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з Вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків та процвітання Батьківщини!
Мирного неба над головою усім нам! Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

селищний голова смт Чорнобай
Алла МІРОШНИЧЕНКО