Шановні жителі Чорнобая та Савківки!

Дата: 22.01.2020 08:39

Від імені Чорнобаївської селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету вітаю Вас з Днем Соборності України.

Тема єдності та соборності для українців актуальна, як ніколи. За останні роки це свято символізує непохитну віру українців в краще майбутнє, наслідування єдиних національних традицій та суспільних цінностей, прагнення змінити своє життя і бажання дбати про добробут майбутніх поколінь.

Я безмірно пишаюсь нашим народом, дивуюсь тому, скільки в українцях мужності, волелюбності, сили і водночас доброзичливості. Нелегке завдання перед нами ставить сьогодення – об'єднатися навколо ідеалів свободи і демократії, повернути тимчасово окуповані території до рідного дому, боротися за національну гідність і дати відсіч кожному, хто на неї посягає.
   Я вірю – перемога буде, адже наша боротьба за Свободу, як і наша Правда, – свята. Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах – і у боротьбі з агресором, і у розбудові соборної демократичної України!

Бережіть собори наших душ!

Слава Україні!

З повагою,

селищний голова                                                       Алла МІРОШНИЧЕНКО