Шановні державні службовці, вітаємо вас з професійним святом!

Державний службовець – особлива професія, представник якої володіє широкими повноваженнями та несе велику відповідальність за стан справ у суспільстві.

Висловлюємо найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Чорнобаївського краю. Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття та великий практичний досвід.

З особливим теплом ми згадуємо сумлінну та наполегливу працю і тих людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

Дорогі державні службовці Чорнобаївщини! Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно та чесно служити державі і своєму народу. Тож, нехай ваші дії будуть професійними та справедливими, а щоденна робота викликає повагу та вдячність від громадян.

Бажаємо, щоб кожен день вашого життя приносив лише задоволення, а підтримка рідних та близьких сприяли у виконанні почесного та відповідального професійного обов’язку.

З професійним святом!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *