З Днем медичного працівника!

Дата: 16.06.2019 08:58

За хорошою традицією, у третю неділю червня відзначається День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні чи економічні мотиви. Його відзначають не лише лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, сімейні лікарі, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання - і це найголовніше. У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх.

Нехай все хороше, що Ви зробили для людей, повернеться до вас сторицею, досягайте нових професійних висот та визнання.

Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

З повагою,

селищний голова Чорнобая   А О. Мірошниченко