Вітаю рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Чорнобаївщини з професійним святом!

Дата: 17.09.2019 09:05

Ви є представниками мужньої професії, сильні духом, наполегливі та відповідальні! Важко переоцінити важливість Вашої професії, адже Ви постійно ризикуєте власним життям, за першим сигналом вирушаєте в епіцентр будь-яких подій, без вагань та остраху рятуєте людей на воді, ліквідовуєте пожежі, завали та небезпечні предмети.

Переконана, що Ви й надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі. Дякую за Вашу надзвичайну місію, цілодобову готовність рятувати життя людей та велику самопожертву.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, добробуту, життєвих гараздів, вдячності від людей та якомога менше тривожних викликів!

Нехай мир і злагода панують у Ваших домівках, а Господь оберігає Вас від усіх негараздів.

селищний голова Чорнобая  Алла Мірошниченко