Шановні чорнобаївці та савківчани!

Дата: 23.08.2019 09:08

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Від усього серця вітаю з цими знаменними святами всіх свідомих громадян, гідних нащадків своєї Батьківщини, у чиїх жилах тече українська кров та живе дух героїчних попередників!

Цінуймо та свято бережімо один із офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України. В усі віки він є уособленням національної єдності, історії, честі та гідності українського народу!
Процес державотворення триває, наш прапор майорить на Сході України, де гідність та патріотизм відстоюють українські військові, пам’ятаймо про це!
Найдорожчою коштовністю для нашого народу є державна незалежність. Її свято бережуть 28-й рік поспіль відчайдушні та наполегливі патріоти, які люблять та відстоюють свою країну. Незалежну Україну та її волелюбних нащадків знає увесь світ. Попри втручання ворожих сусідів та намагання розділити українців ми – непереможні. Допоки кожен із нас свято береже свою історію, вірить у відновлення та процвітання цілісної України – ми сильні!
Пам’ятаймо, через що пройшли наші предки і заради чого зараз воюють бійці на окупованих територіях.
Не дайте зламати одну з кращих країн світу, родючу, красиву, багату та незалежну.

Зі святом всіх нас!

З повагою,