ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ - впорядкування адресних господарств
Дата: 03.12.2019 09:10
Кількість переглядів: 517
З метою впорядкування адресних господарств Чорнобая та Савківки та підготовки для проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення, просимо жителів Чорнобаївської громади впорядкувати свої господарства, а саме: встановити відсутні показчики з назвами вулиць та номерні знаки на житлових будинках.
Власникам багатоквартирних будинків обов'язково встановити номерний знак, а на кожній квартирі самостійний номер.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26424714/6763dbd6e78f29158dad88f6ea61809f.jpg)
« повернутися