Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Дата: 17.03.2019 09:17

Від усієї Чорнобаївської громади вітаємо Вас із професійним святом! На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності кожного жителя. Благополуччя наших осель багато в чому залежить від Вашого професіоналізму та відповідальності.

Незважаючи на скрутні часи і нові виклики сьогодення, Ви навчились чітко визначати та вирішувати неполадки та оперативно їх усувати, постійно тримаєте руки на пульсі. Досить символічно, що Ваше свято призначене саме в період весни та розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наше селище справді гарним та затишним.

Фото без опису   Дякую Вам за самовіддану, відповідальну та нелегку працю! Бажаю, щоб Вам завжди вистачало професійної майстерності, досвіду та витримки для виконання завдань щодо якісного обслуговування громадян.

Нехай Ваша праця приносить тільки приємні емоції та достаток, а мешканцям населених пунктів – затишок в їхніх оселях. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають Ваші душі.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я,  щастя та благополуччя!

З повагою,

селищний голова Чорнобая  Алла Мірошниченко