Чорнобиль не має минулого часу
Дата: 14.12.2019 09:18
Кількість переглядів: 583
33 роки тому вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків. Трагедія, яка увійшла в життя кожного з нас назавжди матиме гіркий присмак великої і нечуваної біди під назвою «Чорнобиль»…
Наслідки аварії не просто дають про себе знати, вони тривожать дедалі більше і більше, адже найбільшого удару вона завдала по здоров'ю українців. Як не сумно констатувати цей факт, але Чорнобиль відкрив собою нову епоху. Ми ділимо історію на період «до» і «після», та час не загоїв чорнобильських ран…Ми знову будемо згадувати квітень 1986-го, повертатися до нашої історії та говорити про відважних людей, які у час смертельної небезпеки ставали у перші ряди та боролися з наслідками техногенної катастрофи. Тисячі ліквідаторів: пожежники, лікарі, військові, правоохоронці, будівельники, водії, механізатори, ціною власного здоров’я і навіть життя, закрили собою світ від жахливих променів радіації.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26424714/65b0dcb83fd6c6a486cfd9270fff39f4.jpg)
Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної трагедії, нехай залишиться лише пам’ять про ті моторошні події, яка навчить усіх цінувати нашу Землю, природу, мир, спокій та найважливіше - людські життя.
Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС Чорнобаївського краю! Щиро зичимо Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.
Нехай завжди поруч з Вами буде людська вдячність, повага і турбота за відданість та мужність!
« повернутися