Свято наближається!
Дата: 14.12.2019 12:24
Кількість переглядів: 472
А саме зараз головна красуня Чорнобая вже прибирається до новорічних свят!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26424714/84d06431f2707408cb9e463b642d72cf.jpg)
2020 рік за китайським календарем – рік Білого Металевого Щура.
За легендою, коли Будда скликав усіх земних тварин (і, як ми знаємо, з’явилися лише 12 з них), цей верткий та розумний звір забрався на спину Бика і випередив інших тварин. За свою моторність Щур удостоївся честі відкривати 12-річний цикл «земних гілок».
Тому прийнято вважати, що до прийняття рішень на початку нового витка варто підходити виважено та відповідально, бо вони впливатимуть на найближчі 12 років.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26424714/8fdbf102754d9b65b96f931997e918a1.jpg)
З наступаючими святами, чорнобаївці...
« повернутися