Вітаємо із ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ДОНОРА КРОВІ!

   Щороку, 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ.


   Донорство – це вибір кожного, поклик душі, шлях до серця. Всесвітній день донора крові - особливий день, що відзначається на честь безоплатних донорів крові. Цілями цієї події є підвищення обізнаності про необхідність безпечної крові та її продуктів і, звичайно ж, вираз подяки донорам, які добровільно і безоплатно надають свою кров для порятунку людських життів.
   Поділитися своїм життям заради порятунку життя іншої людини, що може бути благородніше? В більшості випадків, донор сам буває слабкий після забору крові, але те, що належить – без вагань віддає до останньої краплі!


   Шановні донори!

   Саме Ви рятуєте найцінніше – людське життя, адже переливання крові потребують тисячі людей. Щира подяка та уклін кожному донору за таку важливу та відповідальну життєву позицію!

   Саме завдяки чуйності та небайдужості безоплатних донорів, врятовано життя багатьох людей, насамперед, наших воїнів, які дістали серйозних поранень, захищаючи Україну.
   Дякуємо Вам, шановні донори! Нехай Ваш безцінний, безіменний подвиг буде винагороджений довгими роками життя, нескінченним щастям і благополуччям!

 

З повагою,

селищний голова Чорнобая  Алла Мірошниченко

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *