В закладах соціальної сфери все ж таки буде тепло взимку: проведено повторні громадські слухання

   Нещодавно було проведено громадські слухання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел котельні ТОВ «ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО». Керівництво підприємства зауважило, що за короткий термін роботи зроблено чимало – замінено частину теплотраси, піднято трубу до 21 м, проведено діагностику та модернізацію котлів, розпочато роботи із облаштування спеціального майданчика для збору попелу. Працівниками підприємства пройдено відповідні інструктажі, всі зауваження від жителів Чорнобаївської громади прийнято до відома та проводиться робота з їх усунення. Проте, в ході громадських слухань, які відбулися за участю громадськості, представників управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА, ТОВ «ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО», селищної влади, дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємство не отримало.

   Керівник ТОВ «ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО» повідомив, що роботи тривають, працівники працюють над усуненням всіх зауважень, але постійне втручання громадськості та ненадання дозволу в установлені терміни несуть за собою серйозні наслідки – заклади соціальної сфери можуть залишитися без опалення. Тому, 12 серпня 2019 року було проведено громадські слухання з небайдужими жителями, місцевою владою, представниками Чорнобаївської райдержадміністрації і управління екології та природних ресурсів.

   Дискусії не вщухали і цього разу, проте, компетентними спеціалістами було надано роз’яснення щодо вимог чинного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, яких підприємство дотримується. Тому, після доповіді директора підприємства Романа Соськи, який повторно поінформував жителів громади про проведення відповідних заходів, спрямованих на зменшення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, дозвіл підприємство все ж таки отримало.           

 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *