Шановні рятівники, працівники служби надзвичайних ситуацій!

Дата: 17.09.2020 09:40

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – девіз служби, який засвідчує гуманність та жертовність професії рятівника.

Вмілими, професійними діями рятувальників оберігається найцінніше, що у нас є – життя. Тому безмежна вдячність людей – найвища оцінка вашої благородної праці.

Шановні рятівники, працівники служби надзвичайних ситуацій! Вітаємо вас з професійним святом! Ви – справжні герої. Спасибі за вірність обов’язку та постійну бойову готовність до боротьби зі стихією.

Дозвольте цього святкового дня побажати усім вам, шановні рятівники Чорнобаївщини, міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

Бажаємо, щоб злагода та достаток завжди панували у ваших оселях, а невтомна праця сторицею поверталася здоров’ям, щастям та добром.

Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.

Бережіть себе, своїх рідних та не будьте байдужими до інших людей, натхнення в роботі, благополуччя, витримки та терпіння!

Зі святом, шановні рятівники!