Вітаємо з Міжнародним Днем музики!

Дата: 01.10.2018 09:41

Щиро вітаємо всіх музикантів та шанувальників мистецтва з Міжнародним Днем музики!

Особливі вітання всім тим, хто присвятив своє життя музиці, став професійним композитором, музикантом, виконавцем. Ви відкриваєте слухачам чарівний світ високих шедеврів, сповнений чистих почуттів. Своєю творчою працею та силою мистецтва звеличуєте та прославляєте рідну Батьківщину в усьому світі, бо музика не визнає кордонів.
Без Вашої підтримки та розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Високо цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток національного мистецтва.
Хай же повниться Ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї, радості на многії літа. Щира вдячність Вам за те, що Ви з любов’ю відноситесь до праці та даруєте знання своїм учням.
Нехай Ваше мистецтво викликає в людях позитивні емоції, надихаючи їх на високі почуття.
Віри Вам і впевненості в собі, світла в душі та радості в серці!