Весняну толоку розпочато

   Активна життєва позиція, уміння взаємодіяти, включатися у спільну організовану діяльність – це те, чим має володіти кожен громадянин, патріот своєї Батьківщини!

   Щороку, навесні, по всій Україні проводяться заходи із санітарної очистки та благоустрою населених пунктів і Чорнобаївська громада не є винятком.

   Сьогодні вздовж дамби по вулиці Михайла Старицького відбувся суботник. Участь у толоці взяли працівники комунгоспу, бригади благоустрою, колектив селищної ради та працівниці територіального центру, які доглядають одиноких людей Чорнобая та Савківки.
  Спільною та злагодженою роботою вдалося швидко довести до ладу всю територію, розчищено та розширено пішохідну частину від кільця і до магазину «Ромашка».

  Сьогодні чистота і благоустрій нашого селища повинні стати справою честі всіх жителів Чорнобая. Можливо, саме з цього розпочинаються почуття великого патріотизму та національної гідності.
   Дякуємо всім, хто долучився до суботника.

   На наступному тижні плануються подібні заходи на дамбі по вулиці Черкаській. Хто має бажання допомогти - будемо раді бачити.

   Про дату та час спільної толоки повідомимо згодом!

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *